در آستانه تولد شش سالگی ایران خرپا
  • تاریخ: ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
  • نویسنده: ایران خرپا
  • دسته بندی: اخبار
  • بازدید: 471

در آستانه تولد شش سالگی ایران خرپا

سلام

برای بسیاری از مردم پاییز فصل غم انگیزی است ، ولی برای ما نماد رویش و امید است. رویشی از جنس ایران خرپا . بله ؛ امروز ایران خرپا شش ساله شد، شش سال همراه با فراز و نشیب ها ، دوستی و دشمنی ها ولی با دورنمایی از امید و پیشرفت.

امروز ایران خرپا در اوج فعالیت های خود پس از برگزاری بیش از ۳۰ مسابقه کشوری و استانی ، بیش از ۳۰۰۰۰ هزار نفر ساعت آموزش کاربردی و بیش از ۱۰۰۰۰ نفر عضو خود را به عنوان اولین و بزرگترین مرجع سازه های ماکارونی ایران به اثبات رسانده است.

در طی این مسیر صادقانه نسبت به بهبود و اصلاح بنیادین جریان سازه های ماکارونی کشور کوشیده ایم ولی متاسفانه در این میان هنوز هستند افراد منفعت طلب و سودجو که فعالیت در این شاخه را پیشه و شغل و منبع درآمد خود قرار داده اند.علی ای حال این مویزان غوره نشده را به کار خود وا می گذاریم که در این دور باطل به خیال پردازی خود مشغول باشند.

به هر روی این نوید را به شما می دهیم که با آیین نامه های جدید و نوآور که در مجموعه ایران خرپا تدوین شده است به استقبال آینده ای روشن خواهیم رفت و با همیاری شما همراهان گرامی فصل جدیدی را رقم خواهیم زد که بی شک مورد تحسین آیندگان قرار خواهد گرفت.

 

 کلمات کلیدی : , , , ,لینک کوتاه این مطلب : http://kharpa.ir/?p=12