خدمات ما

خدمات ما

مجموعه ایران خرپا در ابتدا با هدف آموزش و اطلاع رسانی مسابقات شکل گرفت، تهیه و تولید نخستین محتوای آموزشی سازه های ماکارونی کشور در سال ۸۷، اعم از آموزش اتوکد، مدل سازی در SAP، آموزش ساخت سازه و راه اندازی تاپیک های آموزش طراحی و ساخت سازه ماکارونی از دستاوردهای اولیه مجموعه بود. بطور همزمان کارگاه های آموزشی نیز در مراکز آموزشی مختلف برگزار می شد. سپس به مرور زمان به عنوان مجموعه ای بی طرف نقش داوری را در مسابقات مختلف برعهده گرفت(سال ۸۸). همواره در پی پیشرفت و ارتقای سطح کیفی مسابقات در سال ۸۹ اقدام به طراحی و ساخت اولین جک مکانیزه بارگذاری اختصاصی جهت مسابقات نمودیم. پس از چند سال تجربه در خط مقدم مسابقات(به عنوان برگزار کننده،شرکت کننده و داور) در سال ۹۱ دست به کار تدوین آیین نامه های استاندارد در گرایش های مختلف منطبق بر آیین نامه های جهانی شدیم و در این راستا پایه گذار شیوه جدیدی در ادبیات آیین نامه های مسابقات کشوری شدیم که آیین نامه های پل بار متحرک، جکت های نفتی، دال سقفی، جراثقال و … نیز در زمره آیین نامه های جدید تدوین شده در مجموعه ایران خرپاست که هرکدام در نوع خود، جریان ساز بوده و خواهند بود.
اینک مجموعه ایران خرپا با بیش از ۸ سال تجربه، آمادگی خود را در زمینه های اطلاع رسانی و برگزاری مسابقات، تهیه و تدوین آیین نامه های نوآور، داوری مسابقات، برگزاری کارگاه های آموزشی اختصاصی و عمومی و ساخت تجهیزات استاندارد جهت برگزاری مسابقات، اعلام می دارد.

اطلاع رسانی مسابقات
با وجود بیش از ده هزار عضو در پایگاه اینترنتی ایران خرپا، این مجموعه آمادگی خود را در شیوه های اطلاع رسانی ذیل اعلام می دارد :
۱. ارسال پیامک انبوه به بیش از ۱۵۰۰۰ نفر
۲. ارسال ایمیل به اعضا
۳. ارسال پیام خصوصی
۴. ایجاد تاپیک اختصاصی
۵. قرارگیری بنر یا پوستر مسابقات در صفحه اصلی سایت و انجمن
۶. اطلاع رسانی در اینستاگرام
۷. اطلاع رسانی از طریق کانال اختصاصی مجموعه در تلگرام

تهیه و تدوین آیین نامه
آیین نامه های متفاوتی در مجموعه تدوین شده است که به فراخور درخواست دانشگاه ها و یا شرکت های صنعتی حامی مسابقات مورد استفاده قرار می گیرد. جکت های نفتی، پل های بار متحرک، دال سقفی، جراثقال و …. از این نمونه آیین نامه ها هستند.

داوری
در پرتو عنایات پروردگار متعال و اعتماد جامعه علمی کشور به این مجموعه، ایران خرپا توانسته است در طی سالیان، به عنوان داور اکثر مسابقات کشوری در ایران انجام وظیفه نماید. داوری بیش از ۲۰ مسابقه در سطح ملی و مسابقات زیادی در سطح استانی و منطقه ای خود گواه محکمی بر این مدعاست.

برگزاری کارگاه های آموزشی
ایران خرپا در راستای رسالت آموزشی خود، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی طراحی و ساخت سازه های ماکارونی در مراکز آموزشی مختلف در اقصی نقاط کشور نموده است. بهره گیری از جدیدترین شیوه ها و آموزش های کاربردی رمز موفقیت مجموعه در برگزاری این کارگاه ها است.
دانلود سرفصل کارگاه آموزشی

ساخت تجهیزات و دستگاه ها
با توجه به تجارب مجموعه ایران خرپا در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های مختلف و با بهره گیری از دانش متخصصان این زمینه توانسته ایم نیازهای کیفی در زمینه دستگاه ها را برطرف نماییم.
دستگاه بارگذاری مکانیزه متمرکز
دستگاه پل بار متحرک
دستگاه تست کشش و فشار متریال
دستگاه …
همکاری با موسسات خیریه در جهت امور عام المنفعه

اطلاع رسانی کلیه مسابقات کشور در زمینه سازه های ماکارونی

راه اندازی انجمن های مجازی پرسش و پاسخ جهت دسترسی کلیه مناطق کشور به خدمات رایگان آموزشی

تهیه و تدوین بسته های آموزشی (فیلم ، کتاب ، …. )

همکاری با انجمن های علمی کشور ، نظیر انجمن سازه های فولادی و ….لینک کوتاه این مطلب : http://kharpa.ir/?p=24